*alt_site_homepage_image*

Alytus laukia grįžtančiųjų!

Alytus laukia grįžtančiųjų!

Alytus laukia grįžtančiųjų!

„Alytus - žalumoje skendintis, jaukus miestas šeimai, turtingas nepaprasto grožio gamta, svetingais ir nuoširdžiais žmonėmis." - rašoma Alytaus miesto savivaldybės interneto svetainėje.

Tai ir dar daugiau šio miesto privalumų laukia grįžtančiųjų! Miesto savivaldybė nuoširdžiai rūpinasi, kad planuojantys sugrįžti į Alytų laiku gautų aktualią informaciją, o grįžus juos pasitiktų jaukus, patogus, augantis miestas.

Alytaus mero Nerijaus Cesiulio kvietimu Alytų aplankę URM Globalios Lietuvos departamento atstovai susipažino su priemonėmis verslo steigimo ir skatinimo srityje, švietimo įstaigų pasirengimu priimti grįžtančius vaikus, sveikatos priežiūros paslaugų tinklu, kitomis aktualijomis, kurios svarbios auginant ir puoselėjant miestą.

Ypatingai maloni pažintis - su savivaldybėje dirbančia iš Jungtinės Karalystės grįžusia Kornelija. Korneliją gimė Alytuje, tačiau ją, dar mažytę, tėveliai išsivežė į užsienį. Baigusi mokslus Kornelija grįžo į gimtąjį Alytų ir dabar nuoširdžiai sako: „Čia aš laiminga!“